Traseu CT Constanta - Palazu Mic
via Piatra
Localitate / Statie |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Constanta / Statie Constanta | 07:30 | 11:30 | 14:30 | 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
Palazu Mic / Palazu Mic | 08:35 | 12:35 | 15:35 | 19:05 |
via Piatra
Localitate / Statie |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Constanta / Statie Constanta | 07:30 | 11:30 | 14:30 | 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
Palazu Mic / Palazu Mic | 08:35 | 12:35 | 15:35 | 19:05 |