Traseu CT Palazu Mic - Constanta
via Piatra
Localitate / Statie |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palazu Mic / Palazu Mic | 06:00 | 09:00 | 13:00 | 16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
Constanta / Statie Constanta | 07:05 | 10:05 | 14:05 | 17:35 |
via Piatra
Localitate / Statie |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palazu Mic / Palazu Mic | 06:00 | 09:00 | 13:00 | 16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
Constanta / Statie Constanta | 07:05 | 10:05 | 14:05 | 17:35 |